Pustni torek

Na pustni torek smo se v podaljšanem bivanju po več letih odločili oživiti skupno rajanje. Na pomoč nam je priskočila Janja Kravos – ne zgolj učiteljica naše šole, ampak tudi učiteljica plesa. V svoji strasti uživa in jo rade volje predaja dalje. Tokrat jo je polna energije podarila prav mlajšim.

Ko je v želodčke romal v šoli pripravljen krof, so živi glasbeni ritmi na šolsko dvorišče privabili pisane, navihane maškare. Učiteljica Janja jim je namenila urico plesne animacije – uvodne in vmesne plesne igre ter pravo plesno koreografijo. Tudi vojščaki in ostali navadno težje premakljivi junaki so se veselo pridružili rajanju in prav lepo je bilo videti razposajeno zunanje plesišče.

Odrasle šeme smo prav tako odganjale zimo. Mimo je že nekaj tednov, a očitno je uspelo. Zunaj se vztrajno kaže pomlad, ki v podaljšano bivanje pripelje še eno zabavno reč – pomladno olimpijado.